Hotel Benešov u Prahy Atlas
Hotel Atlas ubytování Benešov u Prahy Aktuální počasí jasno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 7 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 23 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Hotel Atlas / Benešov u Prahy

Hotel Atlas nabízí hotelové a další doplňkové služby na vysoké úrovni v samém centru Benešova u Prahy.

Hotel Altas se svým přátelským a profesionálním prostředím je ideální volbou pro turisty, obchodní cestující, účastníky firemních akcí ale i pro každodenní návštěvníky.

K velkým devizám hotelu Atlas patří jeho strategické umístění v Tyršově ulici, v centru města a současně na dohled od autobusového a vlakového nádraží v Benešově u Prahy.

Benešov u Prahy hotel Atlas ubytování :
Hostům hotelu Atlas ubytování v Benešově u Prahy se nabízí 19 dvoulůžkových (Twin, Double nebo Suite) a 7 třílůžkových pokojů s celkovou kapacitou 63 lůžek včetně čtyř přistýlek. K dispozici je i pokoj s bezbariérovým přístupem.

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, TV se satelitním příjmem, telefonem a WiFi. Příjezd od 14 hodin, pokoj je hostu rezervován do 18 hodin. Opustit pokoj je nutné do 10 hodin v den odjezdu.

Hotel Atlas ubytování Benešov u Prahy služby :
Pro soukromé i firemní akce slouží salonek s kapacitou 35 míst u stolů, max. 45 osob v divadelním sezení a Hotelový klub pro 60 osob, které jsou vybavené audiovizuální technikou potřebnou pro konference, nabídka také občerstvení, obědů i večeří. K hotelovým službám patří i kosmetický salon a oplocené parkoviště. Za příplatek je možné doobjednat snídaně.

Benešov ubytování hotel Atlas Lobby bar : 
V hotelu Atlas můžete posedět v lobby baru, kde je v nabídce široký sortiment alkoholických i nealkoholických nápojů. Pro skupiny lze zajistit po předchozí domluvě jakékoli občerstvení formou bufetu nebo zanášeného menu. Prostory lobby baru jsou vhodné také pro uzavřené společnosti ku příležitosti firemních večírků, rodinných oslav, apod...

Dovolená Benešov u Prahy hotel Atlas aktivity v okolí :
Několik desítek metrů od hotelu Atlas v Benešově u Prahy najdete Stone Bowling bar se čtyřmi profesionálními bowlingovými dráhami Brunswick. Benešov nabízí plavecké bazény, fotbalový i zimní stadión, tenisové kurty, squash i posilovnu. Okolí města je ideální pro cykloturistiku nebo jízdu na koních.

Milovníci golfu dobře znají místní Golf Resort Konopiště - 45 jamek (dvě osmnáctijamková mistrovská hřiště a jedno devítijamkové). Nenechte si ujít prohlídku zámku Konopiště, kterému vtiskl současnou podobu arcivévoda František Ferdinand D´Este. Nádherná je i barokní zahrada včetně Růžové zahrady se skleníky. K zámku přiléhá přírodní divadlo Konopiště, které je známé tradičními hudební festivaly, koncerty i operami. V blízkém okolí stojí za návštěvu zámek Jemniště, zámek Vrchotovy Janovice s expozicí Národního muzea, hrad Český Šternberk a Vojenské muzeum České republiky v Lešanech.

Hotel Benešov u Prahy Atlas - K hotelu přísluší parkovištěHotel Benešov u Prahy Atlas -  je k dispozici připojení na internetHotel Benešov u Prahy Atlas - golfHotel Benešov u Prahy Atlas - disponuje kavárnouHotel Benešov u Prahy Atlas - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Benešov u Prahy Atlas - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Benešov u Prahy Atlas - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Benešov u Prahy Atlas - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Benešov u Prahy Atlas - na pokojích je telefon